Forklifts Belet  Gabelstapler Belet
Novinky a akce:
- není vložena žádná novinka
Kontatky:
TRANSPORT SERVIS Jeník, s.r.o.

ulice 5. května 250
538 03 Heřmanův Městec
(15km od Pardubic)

IČ: 27501191
DIČ: CZ27501191Tel./fax:
469 697 111

NONSTOP MOBIL:
777 319 897

Prodej:
777 319 897
775 319 897

Servis:
777 309 897
777 209 897

voziky.jenik@centrum.cz
tomasjenik@seznam.cz
Anketa:
Jakou značku vozíků preferujete?
Belet
Prou?ek 31.4%
Desta
Prou?ek 21.1%
JUNGHEINRICH
Prou?ek 23.3%
TCM
Prou?ek 24.3%
Celkem hlasovalo: 11755
Volná místa:

Obchodní zástupce další info na tel. 777 319 897

Ceny vysokozdvižných vozíků:

Podívejte se na ceny našich vysokozdvižných vozíků | více informací

Vysokozdvižný vozík - kurz/průkaz

Provádíme opakované školení, nové kurzy řidičům VZV s možností evidence.
Dále zajišťujeme technické kontroly strojů, průkazy pro stroje a ostatní techniku.

Belet - vysokozdvižné vozíky a servis

Belet

Naše společnost je oficiální zastoupení a autorizovaný servis fiy Belet.


Belet a.s. nabízí
manipulační a transportní techniku, služby v oblasti logistiky skladování, vybavení skladů, regálové systémy apod., zakázkovou a kooperační strojírenskou výrobu.

O společnosti BELET a.s.

Akciová společnost Belet a.s. vznikla v roce 1992 privatizací společnosti Belet s.p. Hlavní výrobní a správní budovy se nacházejí v okolí Vejprt, tedy v západní části Krušných hor, v bezprostředním sousedství hranic s Německem.


V tomto regionu byla historicky udržována tradice lehké strojírenské výroby, nástrojařství a mezi odborníky jsou známy a vysoce ceněny lovecké zbraně, pocházející z tohoto regionu. Výhodou pro tuto exportující společnost je, že většina obyvatel, tedy i zaměstnanců, hovoří dvojjazyčně - česky a německy.Společnost Belet a.s.Zásadní změnu v činnosti původního podniku učinil odsun německého obyvatelstva po druhé světové válce. Zcela zde zanikla zbrojařská výroba, byly utlumeny mnohé další výroby. Strojírenská činnost, již pod názvem Belet - okresní průmyslový podnik, byla obnovena v šedesátých a sedmdesátých letech. Podnik se postupně začal zaměřovat na strojírenskou výrobu v oblasti zařízení manipulační techniky. Přesto, že se jednalo o ručně ovládané manipulační stroje a zařízení, tyto výrobky získaly věhlas a uznání nejen v tehdejší české republice, ale v sedmdesátých a zejména pak v letech osmdesátých se stávají, prostřednictvím podniku zahraničního obchodu Merkuria, předmětem exportu do západoevropských zemí. Hlavními odběrateli se tehdy staly německé a italské společnosti, z nichž některé jsou obchodními partnery dodnes.


Od roku 1993 se podařilo společnost konsolidovat a využít ekonomického prostředí k zajištění stability a ekonomickému růstu. Mezi zásadní strategické cíle, které byly v této době realizovány, patřilo zejména vytvoření vlastní tuzemské i zahraniční obchodně servisní sítě, orientace exportu výrobků směrem na východní trhy, získání certifikátu řízení jakosti ISO 9001, vytvoření nabídky kompletního sortimentu manipulační techniky. Dokladem o vysoké technické a výrobní zručnosti pracovníků firmy Belet a.s. je opětovné zavedení zakázkové tradiční výroby ručních loveckých zbraní pod historicky známou obchodní značkou "Weipert". Jeden z posledních strategických záměrů byl přijat v roce 1997 a spočíval v zavedení vysokozdvižných motorových vozíků, tedy sortimentu výrobků, v České republice tradičně vyráběných a prodávaných společností Desta a.s. V závěru roku 1997 došlo k zavedení čelních vysokozdvižných vidlicových vozíků nejprve jako výrobky vyráběné licenčně, postupně nahrazované výrobky vlastního vývoje.


Sledování vozidel |  Vysoušení zdiva |  Dřevěné palety |  Stropní infratopení |  Servis, opravy vysokozvyžných vozíků |  Solární kolektory |  prsten diamant |  Projekty a stavba rodinných domů |  Náhradní plnění – prodej výrobků |  Teplovzdušné krbové vložky